Moletai Resort

Moletai Resort

Namelių nuoma

Apgyvendinimas

Pirties SPA namas

Pirties SPA namas

Atskiras pirties spa…

135 €/ Parai (2 asmenims)
Plačiau
Paplūdimio namukas

Paplūdimio namukas

ant ežero kranto

105 €/ Parai (2 asmenims)
Plačiau
Miško namas spa

MIŠKO SPA NAMAS

MIŠKO SPA NAMAS…

115 €/ Parai (2 asmenims)
Plačiau
Ranča

Ranča

Ranča nuo 145…

145 €/ Parai (2 asmenims)
Plačiau
Viešbutis Molėtuose

Viešbutis

Viešbučio kambarys nuo…

55 €/ Parai (2 asmenims)
Plačiau

Namelių nuoma prie ežero

Namelių nuoma, poilsis prie ežero – puikus būdas kokybiškai praleisti laiką su šeima ir draugais. Nameliai, esantys šalia gražaus didelio ežero, sukuria ramią atmosferą, leidžiančią svečiams atsipalaiduoti ir mėgautis gryniausia gamta. Apsistojimas viename iš siūlomų namelių tai bus jaudinanti nauja patirtis, ir tuo pačiu raminanti, nes galėsite atrasti naujas vietas, ir kartu mėgautis siūlome gamtos ramybę. 

Nuomojamų namelių patogumai yra neprilygstami; Yra erdvūs miegamieji, pilnai įrengtos virtuvės, patogios svetainės ir lauko terasos. Čia taip pat siūlome veiklą lauke, pavyzdžiui, žvejybą ar pasiplaukiojimą valtele. Papildomai jums taip pat pasiūlysime kubilą su pirtimi, jūsų viešnagę taps dar malonesnę ir puikiai tiks tiems, kurie nori atsipalaiduoti po aktyvios dienos lauke!

Visiems, ieškantiems pabėgti nuo kasdienybės ne per toli nuo namų – nameliai prie ežero, poilsis prie ežero. Jūs ne tik pasieksite nuostabų gamtos grožį, bet ir turėsite visus būtinus patogumus pilnam poilsiui, kad galėtumėte grįžti namo vėl žvalūs ir pasikrovę, pasiruošę imtis to, kas laukia ateityje!

Čia jūs galite atsipalaiduoti ir pajausti ežero, bei gamtos ramybę. Grožėtis supančiais vaizdais ir garsais. Kiekvienas iš mūsų turime skirtį laiką sau ir suteikti savo kūnui tinkamą poilsį. Sumažinti streso lygį ir pagerinti nuotaiką. Gamtos raminantis poveikis teigiamai veikia mūsų psichinę sveikatą. Todėl poilsis prie ežero gali būti neįtikėtinai maloni patirtis. Nesvarbu, ar tai diena, praleista žvejojant, maudantis ar tiesiog atsipalaiduojant ant kranto, ežerai suteikia daug galimybių poilsiui. Dėl ramios atmosferos ir nuostabių kraštovaizdžių leisti laiką prie ežero tikrai bus nepamirštama patirtis.

Pasiplaukiojimas valtimi yra vienas iš populiariausių mūsų svečių užsiėmimų. Čia galite pasižvalgyti po atvirus vandenis, pažvejoti ar išsimaudyti ežero viduryje. Šviečiant saulei ir pučiant švelniam vėjui pabėgti ir mėgautis kokybišku poilsiu sodyboje prie ežero.

Kiekvienas turbūt iš mūsų įsivaizduoja save gulintį privačioje prieplaukoje, pakibusiomis kojomis į vandenį ir gerėdamiesi gniaužiančiais gamtos grožio vaizdais. Molėtai Resort būtent tą vieta kur galėsite įkvėpti gaivaus gamtos oro ir klausytis raminančio ežero bangavimo. 

Išsinuomavę sodybą prie ežero poilsiui, svečiai gali mėgautis įvairia veikla, pavyzdžiui, žvejyba ar plaukiojimu valtimi , o paskui jaukius vakarus, praleisti terasoje dalinantis istorijomis su šeima ir draugais kepant zefyrus po žvaigždėtu nakties dangumi – tai tikrai nepamirštama. patirtis!

Užsisakykite ramų poilsį dabar, kad rytojaus diena būtų pripildyta prisiminimų, susijusių su gražių sodybų nuoma netoli rojaus paežerėje!

VIDEO